Tým

Ondřej Fiala 
Václav Fiala 
Radek Mühl 
logo.png

Založení klubu

2012
a.png
Janetta Švarcová 
Václav Šefl 
Daniel Šefl
Pavel Janda
Tom Krunt
Náš kádr:

Historie klubu

2012/13

Založení klubu OÚ Polerady se uskutečnilo v dubnu 2012. Sešla se skupina nadšenců se zájmem o tento sport, která požádala starostu obce (Pana Pavla Nováka)  o zakoupení základního vybavení a jako vhodné místo pro stolní tenis byl vybrán sál nad pohostinstvím v Poleradech. Tak v roce 2012 vzniká klub OÚ Polerady a hlavními představiteli jsou Václav Fiala a Zdeněk Sirotek. Začínající Hráči tehdejšího týmu byli: Zdeněk Sirotek, Václav Fiala, Šárka Pohůdková, Jan Kadlec, Alena Kněžková, Bohumil Křen, Daniel Šefl, Ivan Kněžek, Lukáš Sladký, Janetta Švarcová, Miroslav Lapka, Jan Protivinský, Hana Musilová, Ladislav Mandík a Vladyslav Hleba  . Tým se rozdělil na Polerady A a Polerady B.  

2013/14

Polerady A hrálo v sestavě: Zdeněk Sirotek, Janetta Švarcová, Daniel Šefl, Hleba Vladyslav, Miroslav Kralik a vedoucím mužstva byl Václav Šefl. Polerady B hrály v sestavě: Jan Kadlec, Ivan Kněžek, Alena Kněžková, Bohumil Křen, Miroslav Lapka, Šárka Pohůdková a vedoucím mužstva byl Václav Fiala. Během téhož roku ,,Poleradská mládež " bojovala na okresních i krajských turnajích. Umisťovala se na prvních příčkách. Polerady A obsadily 6. místo a Polerady B vybojovaly 5. místo.

2015/16

Do klubu se přidal Jakub Rath (Polerady A) a Radek Mühl starší (Polerady B). Polerady A hrály znovu regionální soutěž II. třídy a obsadily krásné 6. místo s 37 body (9 výher, 1 remíza, 8 proher). Polerady B bohužel skončily na 10. (posledním) místě s 18 body (0 výher, 0 remíz, 18 proher) . Z mládeže přišel do ,,béčka"  Ondřej Fiala a Radek Muhl. Mládež se rozpadla. Touto sezónou se spojuje A tým s B týmem kvůli nedostatku hráčů.

2017/18

Do klubu se přidal Pavel Janda, který se stal velikou oporou mužstva (35 výher, 36 proher) a získal 16. místo v úspěšnosti (49,30%). Poleradům se opravdu dařilo v tabulce a vybojovaly 5. místo s 29 body ( 5 výher, 1 remíza, 12 proher). Vydařená sezóna to byla i pro Radka Mühla, který se umístil na 23. místě  v RS úspěšnosti (25,37 %, 17 výher, 50 proher).

2019/2020

Do klubu se připojil Tom Krunt, který si odbude svůj debut až další sezónu, Polerady vybojovaly 4. příčku v tabulce.  (31 bodů, 7 výher a 10 proher). Bohužel nás během druhé poloviny sezóny zasáhla pauza, kvůli pandemii COVID-19, tudíž jsme neodehráli zbylé tři zápasy. Znatelný progres zaznamenala dvojce Radek Mühl a Ondřej Fiala, v žebříčku úspěšnosti obsadil Radek 11. příčku a stal se tak nejuspěšnějším hráčem klubu (60%). Ondra si polepšil z cca 10% na 21%.

2.png

2014/15

Polerady A dostaly nabídku na místo v Regionální soutěži I. třídy . Šárka Pohůdková a Alena Kněžková opustily klub. Mládeži se povedlo získat několik medailí na okresních turnajích. Polerady A se umístily na posledním místě v  OP1 a Polerady B taktéž, ale v OP2.  Mládež: Jan Kadlec (mladší), Ondřej Fiala, Radek Mühl, Alois Fulka, Bohumil Křen (mladší).

2016/17

Sestava OÚ Polerady: Zdeněk Sirotek, Ondřej Fiala, Radek Mühl, Václav Fiala, Ivan Kněžek, Václav Šefl, Jakub Rath a nově příchozí Adam Janda. Tuto sezónu odehrály Polerady skvěle a obsadily 6. místo s 24 body (4 výhry, 2 remízy, 8 proher). Velká gratulace patří Zděnkovi, který získal 82,69 % úspěšnost v regionální soutěži (43 výher, 9 proher).

2018/19

Pro tuto sezónu vypadala sestava takhle: Pavel Janda, Zdeněk Sirotek, Václav Šefl, Radek Muhl, Václav Fiala, Janetta Švarcová, Ondřej Fiala, Adam Janda. Nejlepším hráčem se stal Pavel Janda (28:28). Polerady obsadily v Okresním přeboru 11. místo se 13 body. V nadstavbě ,,B" skončily na 5. příčce

polerady1.jpg
Foto z Vánočního turnaje 2019

Horní řada zleva: J. Švarcová, P. Janda, Václav Fiala

Dolní řada zleva: T. Krunt, A. Janda, R. Mühl, Z. Sirotek, O. Fiala

Chybí: Václav Šefl